Pest megye „Tiszteletbeli Rendőre” lett T. Mészáros András polgármester úr

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság „Tiszteletbeli Rendőre” lett hétvégén T. Mészáros András, városunk polgármestere. Dr. Mihály István dandártábornok, Pest Megyei Rendőrfőkapitány adta át a kitüntetést a Rendőrség Napja alkalmából szervezett Pest Megyei Rendőrnapon.

T.Mészáros András polgármester úr Dr. Szellák Norbert érdi rendőrkapitánnyal

A “Tiszteletbeli rendőr” kitüntető címet olyan, köztiszteletben álló, munkájukban és hivatásukban kimagasló teljesítményt nyújtó személyek kaphatják meg, akik nyíltan vállalják a rendőrség iránti lojalitásukat és elkötelezettségüket a közrend és a közbiztonság mellett.

Városunk bűnügyi fertőzöttsége 2011 óta folyamatosan csökken,köszönhetően a hatékony és eredményes munkának, napjainkra már a legkevésbé veszélyes és fertőzött város az összes megyei jogú város és a főváros vizsgálatában.

 

 

 

 

Forrás,képek: erdmost.hu

 

 

 

 

 

Címkék: , , , , ,